Packard Bell bilgisayar tamiri için Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermekteyiz. Bilgisayar servis merkezimizde Packard bell marka all in one, laptop, notebook, pc ve tablet gibi tüm cihazlarınız için tamir hizmeti alabilirsiniz. Sunduğumuz bilgisayar tamiri hizmetlerine ulaşmak için İstanbul Şişli’de bulunan servis merkezimize gelebilir veya destek hattından bizimle iletişime geçerek detayları ve kargoyla ulaşım bilgilerini ayrıntılı olarak destek ekibimizden alabilirsiniz.

Karşılaştığınız bilgisayar arızaları için bizimle iletişime geçerek tüm servis ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz. BGA cihazı gibi donanımlı servisimiz ve bir çok bilgisayar arızasına kalıcı çözümler bulmuş servis personelimizle karşılaşabileceğiniz tüm bilgisayar arızaları, laptop arızalarını packard bell bilgisayar servisimizde tamir ettirebilirsiniz.

Packard bell cihazlarınız için ihtiyacınız olan yedek parçalara da packard bell bilgisayar servisimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Tüm cihazlara uygun yedek parçalara uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.