Mecidiyeköy Packardbell Servisi sizlere daima müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti sunmaktadır. Cihazlarınızı teslim alırken detaylı inceleme ve test yapılarak özel saklama kutularına koyulur ve zararlı çevre unsurlarından korunarak onarım değişim işlemlerini beklerler.

Mecidiyeköy Packardbell Servisi

Mecidiyeköy Packardbell Servisi

Mecidiyeköy Packardbell Servisi Çalışmalarımız

Packardbell Servisi Mecidiyeköy Şubesi olarak bizim için her zaman önce müşterinin talepleri gelmektedir. Arıza tespiti sonrasında cihaz sahipleri aranarak bilgilendirilir. Neresinde ne gibi arızası var, onarım yapılabilir mi ? yoksa değişmesi mi gerekecek? gibi sonuçlar ve fiyat bilgisi ile onaya sunulur. Onay verilmez ise cihazlar iade edilir. Onay verilmesi durumunda ise cihazın değişim yada onarım işlemi başlatılır. Onarımlarda 3 değişimlerde ise 6 ay garanti verilmektedir.

Servisimize Nasıl Ulaşırsınız?

Mecidiye’de bulunan Trump avm nin sağ tarafında ki sokaktan aşağıya doğru inerken tekrar sağınızda kalacak olan iş merkezinin giriş kapısına geldiğinizde direk karşınızda Packardbell Servis Mecidiyeköy girişini göreceksiniz. Dilerseniz sitemiz üzerinde ki iletişim butonlarından yada iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.