Packard bell EasyNote LV sade, ciddi ve şık tasarlanmış, güçlü donanımı ve kolay kullanım ile birlikte uygun fiyat performans ürünleri arasında kendini gösteriyor. Ağır ve hantal bilgisayarlarınızın yerini alabilecek olan bu Packard bell Serisi Easynote doğa temalı tasarımları ile 17.3 inç geniş boyuta sahip HD ekran görüş açınızı değiştirir.

Packard bell Easynote

Packard belPackard bell Easynotel Easynote

Packard bell Easynote;

Dış kaplamasında ki kıvrımla ile organik bambu yüzeyi deseniyle huzurlu bir görüntü oluşturmasının yanı sıra çoklu harekete sahip touchpad yüzeyinin altında bulunan avuç desteğiyle ergonomik tasarımı ortaya koymuştur. Donanım özellikleri Easynote modellerine göre değişiklik göstermektedir. Packard bell Servisimizden gerekli tüm teknik desteği alabilirsiniz.

Diğer Modeller ile Karşılaştırması

Packard Bell easynote packard bell Markasının diğer modellerine göre yeni nesil teknolojilerin ve donanımların bulunduğu daha çok amd ve intel işlemcilerin i7 gibi yüksek donanımları ile donatılmış modellerdir.

Easynote serisinin en iyi cihazı Packard Bell Easynote TE11 cihazında i7 işlemci 2.2 Ghz işlemci hızı 8 GB ram ve 15.6″ ekran ile 2 GB ekran kartı var. Ayrıca 500 GB harddisk ile bir ssd disk takılırsa u.ak olacak bir makine bu.

Packard Bell Teknik Servis Hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.